Co nás čeká v nejbližší době

Zveme všechny příznivce Crhovské chasy, sousedy i širší veřejnost k návštěvě akcí, které budeme pořádat během podzimu. Nejbližší akce, kterou je tradiční lampionový průvod, se bude konat přímo v den výročí vzniku Československa 28. října. Sraz účastníků bude v 19:30 před Spolkovnou. Kdo si nepřinese vlastní lampion, může využít některý z našich zásob. Průvod projde k pomníku, kde si připomeneme oběti válek, položíme květiny a zazpíváme naši hymnu.

Další akcí, kterou připravujeme, je opět tradiční setkání pamětníků, sousedů a příznivců Crhova ve Spolkovně. Kromě promítání historických fotografií si budete moci poslechnout přednášku Zábřeh a okolí očima architekta a sochaře Martina Lubiče.

No a dál nás určitě navštíví Mikuláš a jako každý rok rozsvítí vánoční strom. To se stane v sobotu 2. prosince. V sobotu 16. prosince vystoupí v crhovské kapli hudebníci s nabídkou malého adventního koncertu. A v pondělí 25. prosince si se sousedy u betlému sami rádi zazpíváme vánoční koledy.

Ale to určitě není všechno. Než dorazí Vánoce, určitě se ještě ve Spolkovně sejdeme, abychom se podívali na divadlo, nebo si poslechli nějakou muziku. Sledujte naše stránky a plakáty na obvyklých místech. Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *