Koncert Jana Buriana ve Spolkovně

Po více než roce covidového půstu se podařilo ve Spolkovně uspořádat kulturní akci. Tentokrát jsme se obzvlášť těšili, protože s Janem Burianem jsme se sice potkávali na koncertech v průběhu minulých desetiletí, ale vždy jen jako diváci bez většího osobního kontaktu. Když jsme zjistili, že Jan nabízí svá vystoupení i pro rodiny a malé skupiny zájemců, rozhodli jsme se ho pozvat do Crhova. Pozvání bylo obratem přijato a termín koncertu stanoven. Pak už nezbývalo než doufat, že nám covid znovu nezhatí plány.

Nakonec se vše podařilo. Za krásného podzimního dne Jan Burian přijel do Crhova a bylo z toho moc příjemné setkání. Zahrál pro crhovské publikum a myslím, že si získal sympatie všech přítomných sousedů díky své otevřenosti a osobnímu přístupu, které jsou neoddělitelnou součástí jeho písní.

Myslím, že i Janovi se jeho první návštěva Crhova líbila a třeba se časem domluvíme na dalším setkání. Příště bychom si mohli na příklad poslechnout Janovu přednášku o jeho cestovatelských výpravách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *