Poděkování města Štíty Crhovské chase

V pátek 11.8. 2023 při příležitosti výročí 745 let města Štíty nám na slavnostním setkání občanů v kostele Nanebevzetí Panny Marie předal starosta města pan Bc. Jiří Vogel poděkování Zastupitelstva města Štíty za kulturní a společenský život v obci Crhov. Děkujeme za toto ocenění naší práce a moc si toho vážíme.

Náš spolek funguje v Crhově desátým rokem a po celou tuto dobu naši činnost podporuje město Štíty. I díky této podpoře jsme dokázali každý rok zorganizovat zhruba deset různých akcí pro crhovské sousedy i přespolní. Pravidelně v Crhově organizujeme masopust, letní pouťový táborák a mikulášskou nadílku. Občas se se sousedy sejdeme na nějaké brigádě. Před Vánocemi zdobíme vánoční strom a instalujeme betlém. Během roku zveme do Crhova divadelníky, hudebníky, žongléry a další umělce, aby předvedli něco ze svého repertoáru dětem i dospělým. Taky se potkáváme na besedách se zajímavými lidmi nebo na pamětnickém vzpomínkovém večeru ve Spolkovně.
Takže město Štíty na slavnostním setkání poděkovalo nám, ale náš spolek Crhovská chasa stejně tak děkuje městu Štíty za podporu a spolupráci. Pevně věříme, že naše úspěšná spolupráce bude pokračovat i v dalších nejméně deseti letech.

Fotky ze slavnostního setkání nám poskytl oficiální fotograf této akce, pan Ivo Cygrýd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *